Krakow Photo Fringe 2015

 Krakow Photo Fringe 2015
Krakow Photo Fringe 2015 potrwa od 14 maja do 14 czerwca. Po sukcesie dwóch ostatnich edycji, Fundacja Lablab oraz Fundacja Sztuk Wizualnych organizują go po raz kolejny. Nowością tegorocznego Fringe'a jest zwiększenie zasięgu na Małopolskę. Do uczestnictwa w Krakow Photo Fringe zapraszamy nie tylko chętnych z Krakowa, ale także z innych miast naszego regionu jak Tarnów, Zakopane, Zawoja, Bochnia czy Nowy Sącz.

Naszym celem jest zaprezentowanie szerokiego spektrum inicjatyw artystycznych, przy jednoczesnym podniesieniu rangi propozycji zewnętrznych oraz efektywniejszej promocji eventów odbywających się równolegle do Miesiąca Fotografii w Krakowie.  Pierwsza jak i druga edycja spotkały się z ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród instytucji i organizacji tworzących bogaty program Kraków Photo Fringe, jak i wśród widzów. Tradycyjnie, do współpracy zapraszamy artystów, kuratorów, aktywistów, organizatorów wydarzeń o tematyce fotograficznej oraz wszystkich innych, których pasją jest fotografia.

 

Czekamy na propozycje wystaw, happeningów, performansów, prezentacji, konkursów, promocji książek, spotkań autorskich, prelekcji, akcji, warsztatów i innych wydarzeń związanych z fotografią. Zapewniamy  wsparcie logistycznie, promocję i doradztwo w sposobie realizacji wydarzeń.

 

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres info@krakowfringe.com do 29 marca. Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.krakowfringe.com

 

Let's fringe!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.